У Матусові обіцяють відремонтувати скандальну дорогу до кінця року (фото)

16 жовтня 2020, 20:02

Голова Черкаської ОДА відвідав Шполянщину, завітавши до Матусівської ОТГ. У ході зустрічі Сергій Сергійчук поспілкувався з громадою та надав гарантії щодо ремонту скандальної дороги в Матусові, яка стала каменем спотикання в громаді, через яку люди виходили на акції протестів. Про це інформує "Шполяночка +"

Скандальну вулицю Богдана Хмельницького в Матусові, через ремонт якої люди перекривали трасу загальнодержавного значення, планують відремонтувати вже до кінця цього року. Про це повідомив Голова Черкаської ОДА Сергій Сергійчук на зустрічі з матусянами.

На зустрічі також були присутні депутат Черкаської обласної ради від ВО “ЧЕРКАШАНИ” Анатолій Ткаченко та Голова Наглядової Ради  одного з найбільших платників податків на Шполянщині - “LNZ Group”, Дмитро Кравченко, які і запросили голову ОДА до Матусова.

Депутат облради від Шполянщини Анатолій Ткаченко розповів нашому кореспонденту, що необхідних 6,9 мільйонів гривень вже виділено на ці роботи і з фінансуванням не має бути проблем. До кінця року ці кошти вже мають бути освоєні.

- Ми ще на початку року почали вести перемовини із ОДА за ремонт двух доріг на Шполянщині, які потребували термінового ремонту - дороги до Журавки та вулиці Богдана Хмельницького в Матусові, - каже Анатолій Миколайович. 

Як відомо, вказана дорога давно стала причиною ряду скандальних заяв з боку окремих чиновників Матусівської сільської ради, які дозволяли собі маніпулювати цим питанням, не вдаючись в суть проблеми. Доходило, навіть, до перекриття доріг - люди вважали, що кошти з вулиці Богдана Хмельницького в них забрали на ремонт дороги до Журавки. Насправді, кошти у з ремонту вулиці ніхто не знімав. Нещодавно було капітально відремонтовано дорогу до Журавки, а до кінця року буде відремонтовано і матусівську Богдана Хмельницького.

Зазначимо, що за фактом “ремонту” доріг в Матусові Прокуратурою Черкаської області вже було відкрито кримінальне провадження за фактом розтрати бюджетних коштів і зловживання службовим становищем. З’ясувалося, що виконані ремонти доріг здебільшого існують лише на папері і офіційних звітах чиновників.

У ході зустрічі голови ОДА на Шполянщину, також було піднято питання ремонту іншої проблемної дороги, яка пов’язує Шполянщину із Кіровоградською областю.

- Крім цього, плануємо залучити державні кошти на ремонт відрізку дороги "Шпола-Новомиргород-Новоукраїнка" - межа між Черкаською і Кіровоградською областями, - повідомив Анатолій Ткаченко. - Ми запросили пана Сергійчука, щоб він на власні очі подивився на відрізок цієї дороги, яка перебуває у вкрай поганому стані. Сподіваємось, що при розгляді питань, ремонт цієї дороги буде включений у перелік шляхів, які потребують негайного ремонту.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору