У лісосмузі неподалік Черкас врятували життя чоловіку, якого намагалися вбити

29 травня 2015, 11:49

6013

Прокуратурою Черкаського району підтримано державне обвинувачення у кримінальному провадженні по замаху на вчинення вбивства з метою приховування іншого злочину.

Про це інформує прес-служба прокуратури Черкаського району.

Так, 10.03.2014 житель м. Черкаси Б. та житель с. Чапаєвка К. прийшли в гості до знайомого В., де разом вживали алкогольні напої. Під час відпочинку між гостями та господарем виникали конфлікти, в ході яких останньому спричинялися тілесні ушкодження. Тоді ж один з гостей вирішив заволодіти побутовою технікою господаря та зателефонував знайомому з проханням замовити вантажне таксі до с. Чапаєвка.

Близько 02.00 год. 11.03.2014 злочинці завантажили у таксі двохкамерний холодильник, телевізор, тюнер, програвач та поїхали до м. Черкаси, прихопивши з собою потерпілого, який від спричинених побоїв періодично втрачав свідомість. Реалізуючи свій злочинний намір, вказані особи продали телевізор за 600 гривень, реальна вартість якого становила майже 10000 гривень, а інші речі залишили на зберіганні у родичів одного з них.

Під час вказаних подій потерпілий обмовився, що заявить у міліцію, чим спровокував злочинців на іншу низку подій. Так, вони викликали таксі та на ньому вивезли потерпілого за межі м. Черкаси до с. Вергуни, Черкаського району. Там Б. відвів потерпілого В. до лісосмуги, де, з метою вбивства, наніс йому численні удари по голові кулаками, палицею та душив шнурком. Після втрати потерпілим свідомості, ймовірно вважаючи, що останній вже не був живим, Б. холоднокровно залишив його на місці злочину.

На щастя, того ж дня, близько 16.00 год., місцевий житель знайшов останнього у лісосмузі та викликав швидку медичну допомогу, чим врятував йому життя. Вироком Черкаського районного суду злочинців засуджено за вчинення відкритого викрадення чужого майна, а Б. – до 10 років позбавлення волі за вчинення замаху на вбивство з метою приховування іншого злочину.

Поділитись

Коментарі

Вгору