У лісосмузі на Черкащині виявили незаконні скотомогильники (відео)

04 серпня 2019, 22:58
 У лісосмузі на Черкащині виявили незаконні скотомогильники (відео)

Відразу два незаконні скотомогильники виявили в лісосмузі на Черкащині. У Драбівському районі поблизу села Остапівка просто неба лежали тушки свиней. Місцеві вважають, що це справа рук фермерів, але ті спростовують це. Кому належать несанкціоновані місця захоронення тварин – у сюжеті "5 каналу".

На аматорському відео – глибока яма поблизу лісосмуги, а в ній тушки свиней. Її зафільмували мешканці Остапівки, до хат яких дістався сморід. Після того як відео потрапило в соцмережі, за добу могильник накрили бетонними плитами та обгородили. Але тварин так і не прибрали.

"Може, і більше сотні є. Я ж кажу, якщо ми дивимося зверху на неї – ми одразу бачимо декілька десятків тварин. Скільки їх у висоту, ми не можемо сказати", – каже активіст Костянтин Бевзенко.

Загородив яму місцевий фермер Сергій Буцько. Чоловік запевняє, попри те що вирощує тварин, скотомогильник не його: "Ні, не мої свині. У мене є угода, укладена з підприємством, яке на утилізацію, є договір, екологічні карти, все це у мене розписано".

Ще одне звалище тварин виявили в занедбаній фермі сусіднього села Перервинці. Кілька днів тому яму засипали землею. Цю територію орендує зернова компанія.

Коментарі

Вгору