Мангали, альтанки та дитячі майданчики: у лісах на Черкащині діє 130 пунктів для відпочинку

24 травня 2024, 12:25

На Черкащині функціонує 130 пунктів для відпочинку, 9 з яких створили у 2023 році – це рекреаційні пункти нового типу – сучасні, комфортні та безпечні. По всій Україні таких місць налічується більше тисячі.

Під час дії воєнного стану і пожежонебезпечного періоду відвідувати ліси не можна. Але лісівники пропонують альтернативу. Мангали, альтанки, місце для вогнища, дитячий майданчик, вбиральня, місце для парковки – все це доступно безкоштовно.

Лісівники лише просять не відвідувати ліс “стихійно”, тобто не влаштовувати пікніки посеред лісу.

"90% лісових пожеж трапляється саме через людську недбалість: люди залишають за собою багаття і вогонь, який, на перший погляд, майже згас, розгоряється і в підсумку знищує ліс. Наслідки від пожеж – колосальні. Тому ДП “Ліси України” економічно більш вигідно створити комфортні та облаштовані місця для людей, ніж потім десятки років відновлювати ліс після пожеж", - зазначають лісівники.

Знайти такі пункти відпочинку можна на карті https://e-forest.gov.ua/rekreatsiia/?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTAAAR3rAqepfqQMmyGFuEkeg1Ej1NM8VYr7SBQeBXr5o37WmFcQuwuehM0UFfg_aem_ZmFrZWR1bW15MTZieXRlcw.

У новому новому випуску “Мандруємо лісами України” лісівники показали деякі пункти відпочинку на Черкащині, розповіли як приготувати в лісі картоплю з салом та смажених карасів, а також - де подивитись на тварин. Цей проєкт про розвиток рекреаційного напряму, який впроваджує ДП “Ліси України”.За інформацією пресслужби Центрального лісового офісу

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору