У Києві знову повернуться до питання будівництва Канівської ГАЕС

08 липня 2017, 13:31

Національний екологічний центр України організовує проведення семінару, в ході якого планують обговорити й перспективи будівництва Канівської ГАЕС, пише «Kanos» із посиланням на інформацію організаторів.

13-14 липня у Києві відбудеться семінар «Урядова Програма розвитку гідроенергетики до 2026 року – проблеми, загрози для довкілля та людей, слово громадськості», у межах якого будуть обговорюватися й питання будівництва Канівської ГАЕС.

Зокрема очільник канівського районного відокремленого підрозділу Національного екологічного центру Дмитро Іванов буде доповідати на тему: «Канівська ГАЕС – довкільні ризики проекту», а завідувач відділом геоморфології Інституту географії НАН України Роман Спиця озвучить доповідь на тему: «Геоморфологічні та неотектонічні умови району будівництва Канівської ГАЕС».

У підсумку двохденного обговорення в межах семінару, організованого Національним екологічним центром України, планується прийняття резолюції.

Коментарі

Ярослав сказав:

В липні 2017 р. в Австралії відбувся тендер на будівництво АКУМУЛЯТОРНОЇ електростанції потужністю 100 Мвт, закінчення будівництва до кінця 2017 р.(сімнадцятого року). В світі змінилися технології зберігання електроенергії, а наші дикуни все копають великі ями для басейнів, для зберігання води, яку потім пустять на турбіни ГАЕС. Першу чергу Дністровської ГАЕС будували 20 років і зараз молдавани заборонили подальше будівництво.

Вгору