У Києві загубили наказ про стягнення 2 мільйонів збитків по музею в Каневі

19 січня 2015, 21:20
247856

Фото з сайту tsn.ua.

Господарський суд міста Києва видасть дублікат судового наказу про стягнення з корпорації «Укрреставрація» на користь Департаменту капітального будівництва Черкаської облдержадміністрації 1,91 млн грн. збитків. Про це свідчить постанова Київського апеляційного господарського суду від 23 грудня 2014 року, повідомляють «Наші Гроші».

У січні 2013 року госпсуд постановив стягнути з «Укрреставрації» 1,91 млн грн. збитків, заподіяних неналежним виконанням робіт за договором будівельного підряду від 10.06.2009.

На виконання цього рішення був виданий відповідний наказ. У лютому 2013 року Відділ державної виконавчої служби Подільського районного управління юстиції у Києві відкрив виконавче провадження, яке закінчив у січні 2014 року у зв’язку з перенаправленням його за належністю до Відділу державної виконавчої служби Дарницького районного управління юстиції у Києві.

При цьому у Подільському райуправлінні юстиції загубили відповідний судовий наказ і тепер просять суд видати його дублікат.

У 2009-2010 рр. «Укрреставрація» проводила реконструкцію Будинку-музею Т.Г.Шевченка в Каневі. Зокрема, корпорація облаштовувала гідроізоляцію підвальних приміщень музею. Виконані роботи були прийняті, однак виявити недоліки вдалося лише з настанням сильних опадів, коли у підвали почала затікати вода.

Згідно з висновком Науково-дослідного інституту будівельного виробництва від 29.09.2011, виконана корпорацією гідроізоляція підземних споруд не відповідає вимогам проекту, а застосовані гідроізоляційні матеріали не відповідають проектній документації.

Корпорацію було зобов’язано усунути недоліки на суму 1,91 млн грн., однак вона цього не зробила.

Нагадаємо, навесні суд стягнув з «Укрреставрації» на користь Департаменту капбудівництва Черкаської ОДА ще 657 тис грн. Це сума, на яку корпорація завищила вартість робіт з реконструкції Будинку-музею Т.Г.Шевченка.

Директором корпорації «Українська спеціальна науково-реставраційна проектно-будівельно-виробнича корпорація «Укрреставрація» є Едуард Єгоров. Зараз корпорація зареєстрована у Києві на вул. Бориспільській, 6.

До весни 2014 року корпорація була прописана на Контрактовій площі, 4, де зараз зареєстроване ПАТ «Спеціальне науково-реставраційне проектне будівельно-виробниче підприємство «Укрреставрація», яке пов’язують з екс-головою Державного управління справами Андрієм Кравцем.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору