У квартиру черкаського активіста посеред ночі ломились міліціонери в касках і бронежилетах

28 липня 2014, 14:26

У суботу,  26 липня, близько 02.30 ночі у помешкання черкаського активіста Сергія Слинька намагалися проникнути міліціонери в касках і бронижилетах.

Про це він повідомив у Facebook.

"Спеціально для них і їх керівників пишу: свої січневі показання змінювати не збираюся! За скоєні злочини міліцейським чинам місце за гратами", - зазначив Слинько.

Днями він згадав про міліцейське свавілля під час Євромайдану. Причиною цього стало загострення травми хребта, отриманої під час силового розбою 5 січня в Черкасах.

"Тоді якось було не до того, щоб плакатися і лікувати біль у спині. Та й після міліцейської м'ясорубки боліла не лише спина… Зараз уже значно ліпше. Однак дуже прикро, що винні у цій давці і досі працюють у МВС на високих постах", - розповів активіст у своєму блозі.

Сергій Слинько повідомив, що ще в січні особисто давав покази прокуратурі, у яких є поіменне підтвердження нехаконних дій іліцейських чинів.

"Серед них полковник Володимир Тютюнник (обласний начальник відділу дільничних інспекторів міліції) та підполковник Ігор Новіков (головний ППС-ник області), яких я особисто бачив як керівників тодішнім розбоєм. Один – отримав від кровавої влади «полковника», а іншого в розпал майдану Янукович нагородив медаллю «За бездоганну службу» III ступеня. Та і загальновідомо, що подія відкулася за участі очільника грифону полковника Анатолія Харенка, якого злочинний режим за рік до того мотивував медаллю «За бездоганну службу» III ступеня", - повідомив Слинько.

За його словами, всі ці вороги «закону» і досі працюють на "прикормлених" посадах.  Як мінімум лишати їх на постах - несправедливо, і з цим щось треба робити, - каже активіст.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору