У КП “Черкасиелектротранс” тепер є свій сайт

17 квітня 2019, 17:41

 

У КП "Черкасиелектротранс" тепер є свій сайт

Офіційний сайт КП "Черкасиелектротранс" з'явився у Черкасах нещодавно. 

Про це на своїй сторінці у "Фейсбук" повідомив представник громадської ради при КП “Черкасиелектротранс” Валерій Мироненко.

Завдяки цьому сайту містяни зможуть ознайомлюватися з новинами підприємства, графіками руху, й відстежувати зміни в них. Для тих, хто шукає роботу є окремий розділ - "Вакансії", де всі охочі зможуть ознайомитися з необхідними вакансіями.

У розділі "Рухомий склад" розміщена інформація про весь рухомий склад, який був з самого початку існування підприємства й по цей час, технічні характеристики, фото, опис тощо. А для тих, хто хоче здивувати друзів і знайомих, замовивши власний тролейбус є рубрика "Замовлення послуг".

Тут розміщена вартість оренди тролейбусу короткого або великого, зчленованого, адже в Черкасах вже не одноразово замовляли тролейбуси замість лімузинів на весілля, корпоративи, випускні вечори, дні народження тощо.

Як зазначають, основна функція  - це оперативний зв'язок з містянами, які тепер зможуть залишати свої скарги, побажання та зауваження до роботи електротранспорту у місті й отримувати відповіді й реакцію керівництва на порушення. Перейти на сайт можна за цим покликанням.

У КП "Черкасиелектротранс" тепер є свій сайт

Читайте такожКучер розповів, чому тролейбусний маршрут №10 не можна продовжити.

Коментарі

Вгору