Зважаючи на тему фестивалю, переважна більшість робіт і виступів мала чітке спрямування: шевченківська та патріотична тематика.
У фойє будинку культури була розгорнута велика виставка робіт юних художників. Самих лише портретів Т.Шевченка було представлено більше 2 десятків, виконаних у різній техніці та з використанням різних матеріалів, з любов'ю і шаною до поета. Гала-концерт відкрив улюблений корсунцями народний аматорський хор ветеранів , який виконав «Реве та стогне Дніпр широкий» і «Моя Україна». Надалі виступали художні колективи, солісти і декламатори з усього району. Артистам було від 6 до 70 років, але кожен зумів показати, що значить для українців постать Тараса Шевченка і якою дорогою для всіх є рідна земля, Україна.
Професійне журі визначило переможців конкурсу в чотирьох номінаціях, а гран-прі одностайно присудили місцевій поетесі Марії Темній за вірш «Звернення до Тараса Шевченка».
Директор районного будинку культури Галина Вірченко так прокоментувала конкурс-фестиваль:
— Ідея фестивалю, що народилась у нашому колективі три роки тому, припала до душі творчим людям району. Про це свідчить зростання кількості учасників: цього року їх було вже більше 200. Ми досягли мети, вшанувавши Тараса Шевченка, чиє ім'я носять наше місто і район, і показавши високу громадянську свідомість учасників. Приємно було чути й схвальні відгуки про фестиваль численних глядачів.
Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram