Черкаські нацгвардійці стали донорами для побратимів

10 березня 2017, 17:44

Нацвардійці організували доброчинну акцію по здачі крові для поранених військовослужбовців зі Збройних сил України. 25 строковиків, контрактників та офіцерів-нацгвардійців окремого батальйону з Черкас добровільно виявили бажання здати кров та стати донорами, повідомляє "ЧСН".

22-річний строковик Нацгвардії Валерій Яковчук на здоров’я не скаржиться. Результати медичних аналізів дозволяють чоловікові здати сьогодні кров. Чи бути донором – він не сумнівався, вважає, що така допомага завжди доречна.

Окрім Валерія до обласної станції переливання крові в Черкасах прибула та частина військового складу, що не задіяна на службі, розповідає заступник командира військової частини 3061 Євген Чайка. Решта прибуде в наступні дні.

У кожного з військовослужбовців, який отримає дозвіл на донорство візьмуть по 450 мл крові. А відддадуть дорогоцінну рідину тим, хто вже її потребує.

Адресна здача крові нині часто практикується, розповідає головний лікар Черкаської обласної станції переливання крові Юрій Бульба. А найактивнішими донорами вже традиційно є студенти, поліцейські та військові.

Така акція не остання, запевняють нацгвардійці. І сподіваються, що завдяки власному регулярному донорству вони допоможуть зберегти життя та здоров’я поранених.

;

 

Коментарі

Вгору