У Коробівці зупинено будівельні та гідротехнічні роботи

07 жовтня 2016, 18:15

12800

У вересні Державна екологічна інспекція у Черкаській області на підставі згоди, наданої Держекоінспекцією України, провела позапланову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства під час проведення земляних та гідротехнічних робіт Об'єднаним садівничим товариством «Славутич».

Перевіркою встановлено, що в адміністративних межах Коробівської сільської ради Золотоніського району працює земснаряд, який розчищає та поглиблює водовідні канали, з'єднані із Кременчуцьким водосховищем. Активно ведуться і будівельні роботи, зводяться капітальні будинки та тимчасові споруди в межах водоохоронних зон і прибережних захисних смуг.

Об'єднаним садівничим товариством «Славутич» не представлені документи, що посвідчують право власності чи право користування земельною ділянкою, яка активно забудовується. Розмір і межі водоохоронних зон каналів товариством не визначені, проектна документація відсутня.

Керуючись статтею 16 Конституції України, статтею 20-2 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», Державна екологічна інспекція у Черкаській області винесла рішення тимчасово заборонити Об'єднаному садівничому товариству «Славутич» проведення будівельних і гідротехнічних робіт в селі Коробівка Золотоніського району. Матеріали направлені до Черкаського окружного адміністративного суду.

За інформацією прес-служби Держекоінспекції в Черкаській області

Коментарі

Вгору