У колишньому приміщенні тютюнової фабрики відкрили зал Амброса

19 лютого 2017, 14:23

На третьому поверсі Будинку культури ім. І. Кулика учора офіційно відкрили спортивний зал імені загиблого “азовця” Сергія Амброса. На відкриття залу прийшло близько двох сотень черкащан, пише "ІнфоМІСТ".

Ремонт у приміщенні обійшовся в 1 млн грн. Це кошти, виграні за конкурсом “Громадський бюджет”. Натомість інвентар побратими Амброса купили вже власним коштом. Офіційно зал почав свою роботу саме сьогодні, на другу річниці з дня загибелі бійця біля Широкиного.

– Все, що ви бачите тут, – це втілення ідей Сергія Амброса, – каже побратим Сергія Дмитро Кухарчук.
За його словами, заняття у залі будуть безкоштовними для всіх. Однак особлива увага приділятиметься незахищеним категоріям громадян (учасникам АТО, людям з особливими потребами тощо), які не мають коштів на заняття у дорогих залах.

– Будуть лише добровільні внески, оскільки зал ми утримуватимемо самостійно, – додає Дмитро.

Зараз активісти переймаються пошуком тренерів для занять. Особлива увага під час занять приділятиметься кросфіту.

Перерізав урочисту стрічку під час відкриття залу батько Амброса теж Сергій.

– Здійснилася одна із мрій нашого сина. На жаль, вона здійснилася після його загибелі. Тут зможуть тренуватися хлопці для тих потреб, які є нагальні зараз в Україні. Сподіваюся, за цією мрією здійсняться й інші – про нову державу Україну, – сказав батько Амброса, подякувавши всім, хто доклав зусиль для відкриття залу.

Опісля на честь Сергія Амброса почався невеличкий турнір.

Коментарі

Вгору