У Катеринополі з’явилось обладнання для стерилізаційно-карантинного пункту

25 січня 2017, 13:03

250120171114430296485

Днями Катеринопіль отримав обладнання, необхідне для відкриття стерилізаційно-карантинного пункту для тварин, пишуть Вісті Черкащини. 

"Відкриття такого пункту надає Катеринополю статусу першого в Україні селища, де офіційно буде впроваджено європейську практику регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами", - зазначив голова селищної ради Іван Гегедош.

 

Нагадаємо, що створення в Катеринополі стерилізаційно-карантинного пункту здійснюється в рамках обласної Програми регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами та за грантової підтримки канадського Фонду підтримки місцевих ініціатив при Посольстві Канади в Україні.

25012017111442540422

"Люди часто не розуміють, чому за таких важких умов гроші витрачаються на собак.  Але вони забувають, що це, по-перше, цільові кошти, а по-друге – це робиться також для безпеки та комфорту місцевої громади. Адже чим менше безпритульних та хворих тварин буде на вулиці, тим безпечніше буде нам самим та нашим дітям", - зазначив депутат облради Андрій Сегеда.

Насамкінець Іван Гегедош подякував усім присутніх за допомогу, особливо очільницям "Еко-Центру", дякуючи роботі яких Катеринопіль отримав сучасне і необхідне обладнання.

Поділитись

Коментарі

Вгору