У Катеринополі жінка більше тижня блукала вулицями

08 вересня 2020, 20:20

фото тематичне

Майже півтора тижня на Студінці у Катеринополі блукала жінка. Люди спершу спостерігали за нею, потім пробували хоч якось допомогти, але вона від будь-якої допомоги відмовлялась, аргументуючи, що в неї все добре. Про це пишуть "Вісті Черкащини".

Жінка ходила туди-сюди, заходила у магазини, ніби від когось ховаючись, і знову продовжувала свій маршрут 30-градусною спекою. Змучена, виснажена. Фотографуватись, аби поширити її світлину в «Фейсбук», чи хто її не розшукує, теж категорично відмовлялась. Інколи в розмові казала, що їй треба у Смілу, або ж запевняла, що йде до місцевої райлікарні. Так тривало доти, поки про цей випадок не повідомили селищного голову Катеринополя Івана Гегедоша. З’ясувалось, що жінка проживає в одному із сіл району та потребує медичної допомоги.

- Я зателефонував на швидку, і її відразу забрали, — каже посадовець. — Шкода, що люди не поінформували нас раніше. Адже ця жінка за час перебування на вулиці добряче виснажилась. Не варто у таких випадках виявляти нерішучість, треба діяти. Тепер вона під наглядом медперсоналу. Сподіваємось, усе буде добре.

У схожих ситуаціях, пояснив голова, треба повідомляти на 103 або хоча б у органи місцевого самоврядування.

Поділитись

Коментарі

Вгору