У Катеринополі виправдали водія, який п’яним збив жінку й покинув її помирати

20 грудня 2023, 10:13

У Катеринополі виправдали чоловіка, який автівкою збив жінку й залишив її помирати на дорозі. Його звинувачували у свідомому залишенні без допомоги особи, яка перебуває в небезпечному для життя стані.

Подія сталася ще 5 років тому у селі Шестакове, що на Катеринопільщині. Обвинувачений, перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, збив своєю автівкою жінку, яка рухалась у попутному напрямку. Вийшовши з машини, обвинувачений побачив непритомну потерпілу і вирішив залишити її на місці пригоди.

На суді чоловік розповів, що постраждала не подавала ознак життя. Не маючи при собі телефона, аби викликати екстрені служби, він поїхав додому. Правоохоронців викликали родичі.

Згідно з висновками експертів, смерть постраждалої настала на місці пригоди. На думку фахівців, через сукупність тяжких травм, своєчасність надання медичної допомоги не мало б ніякого результату.

Катеринопільський районний суд виправдав чоловіка через відсутність у його діях ознак правопорушення. Також захист клопотав, аби справу щодо факту смертельної ДТП також закрили, проте суд їм відмовив.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Georg Sreen :

І скільки нині коштує така послуга “суду”?

Вгору