У Канівській лікарні планують встановити систему відеоспостереження

19 червня 2017, 12:29

У приймальному відділенні Канівської ЦРЛ планують встановити відеоспостереження та провести ряд ремонтних робіт у приміщеннях лікарні. Про це заявила головний лікар ЦРЛ Віра Шапошник, інформує «Kanos».

За словами головного лікаря, наразі в приміщенні лікарні активно проводяться ремонтні роботи. В терапевтичному відділенні ремонтуються системи тепло- та водопостачання. На черзі – підвал та перший поверх інфекційного відділення. Розробляється проект на проведення ремонтних робіт у реанімаційному.

- Також плануємо встановити відеоспостереження в приймальному відділенні. Це додатково дисциплінуватиме працівників лікарні, а також слугуватиме доказовою базою у разі виникнення якихось конфліктних ситуацій, - розповіла медик.

Крім того, Віра Шапошник зауважила, що наразі в лікарні міркують над питанням облаштування в терапевтичному відділенні кімнат для ветеранів війни. За її даними, у відділі є дві такі палати. Останнім часом для них було придбано бойлери, холодильники та телевізори. Наразі є необхідність у встановленні нових пластикових вікон та проведення косметичного ремонту. За попередніми підрахунками на це потрібно близько 30 тис. грн.

Коментарі

Вгору