Учні канівських шкіл вперше поспілкувалися іноземними мовами з нардепом

01 жовтня 2018, 12:42

Учні канівських шкіл вперше поспілкувалися іноземними мовами з нардепом

Аби поділитися з учнями своїми знаннями та долучитися до культурно-освітнього марафону з популяризації вивчення іноземних мов, народний депутат України Владислав Голуб завітав до Канівських шкіл №1, №3, №6 та санаторної школи-інтернату №5, повідомляє "Kanos".

На чотирьох уроках, які провів депутат, учні не лише вільно спілкувались іноземною, а ще й отримали стимул до вивчення мов. Владислав Голуб зміг продемонструвати школярам важливість знання іноземних мов, поділився секретами успіху, пригадав свої шкільні і студентські роки.

Учні канівських шкіл вперше поспілкувалися іноземними мовами з нардепом

Найменших восьмикласників цікавило абсолютно все – від скоромовок французькою, які нардеп вивчав у першому класі, подорожей до інших країни, вчителів депутата, до домашніх історій з життя. І, хоч, знання іноземної їм потрібно ще відшліфовувати, але завзятості до навчання у них точно не бракує. Такої думки дійшли педагоги після уроку з депутатом.

- Уперше на цьому уроці я почула, як наш Ярослав правильно використовува артиклі. Раніше мені доводилось його виправляти,-  зазначила вчитель англійської санаторної школи-інтернату Юлія Ольховська. - Та й саме знайомство з політиком справило на дітей незабутнє враження: одразу після дзвоника ніхто не схопився з місця і не помчав на перерву, а просили продовжити розповідь, розговорились, наробили безліч селфі.

Учні канівських шкіл вперше поспілкувалися іноземними мовами з нардепом

Майбутніх випускників же цікавили більш серйозні теми – закордонна освіта, її можливості, реалізація талантів у себе на Україні. Та безперечним всі визнали лише один меседж – вільне володіння іноземною зробить відкритим перед тобою весь світ.

- Я намагався пояснити їм, що володіючи іноземною, можна не просто бути модним, обізнаним і вільним у виборі професій, країн, а й почерпнути досвід інших держав і втілити їх тут – у своїй Україні. Саме цим я займаюсь, спілкуючись зі своїми колегами-іноземцями,- розповів Владислав Голуб.

 

Вгору