У Каневі розпочався прийом пропозицій щодо претендентів на отримання премії Анатолія Чупилки

02 вересня 2017, 21:29

З 1 вересня організатори щорічної традиційної премії Анатолія Чупилки приймають пропозиції щодо претендентів на її отримання. Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію депутата Канівської міської ради Юрія Гамалія.

Щорічно у день народження канівського кіборга, депутата обласної ради Анатолія Чупилки (27 вересня) відбувається нагородження у межах щорічної премії «Кращому захисникові інтересів канівців».

Відтак, організатори відсьогодні приймають пропозиції стосовно претендентів для нагородження, головними критеріями у відборі яких є активні дії протягом останнього року на захист інтересів канівців та активна проукраїнська позиція. Прийом пропозицій триватиме до 20 вересня.

Після цього, до 25 вересня на загальних зборах МПО ВО «Свобода» відбудеться розгляд кандидатур, який проходить у два етапи: у першому турі відкритим голосуванням по кожній кандидатурі по найбільшій кількості набраних голосів визначаються два претендента; у другому турі з двох претендентів визначається переможець по найбільшій кількості набраних голосів відкритим голосуванням.

Тож переможець отримає премію у розмірі 1,5 тис. грн., сертифікат та нагрудний знак.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору