Серед питань порядку денного останнього сесійного засідання, що проходило 31 серпня, депутати Канівської міської ради розглянули питання про трагедію, що сталася 3 серпня ц.р., на приплаві КП «Авто-ріка», коли втонула дівчина.
Насамперед представників депутатського корпусу цікавило, які заходи можна вжити, щоби не допустити подібної трагедії в майбутньому.
Як повідомив представник Канівського РВ Управління ДСНС України в Черкаській області Богдан Диченко, проблема виникла не 3 серпня ц.р., а давно. Головна причина – відсутність в місті офіційного місця відпочинку на воді.
- Насамперед це впирається в законодавство. Через високі перепади води, які виникають у зв’язку з діяльністю Канівської ГЕС, облаштування пляжів заборонено. Але люди всеодно ходять на берег, плавають і, на жаль, іноді гинуть, а рятувати їх нікому. Тому треба не закривати очі на проблему, а вирішувати її: визначити місце для офіційного пляжу, обстежити його дно водолазами, визначити глибину, поставити рятівний пост... Окрім того, потрібно вжити заходів, щоб перекрити доступ здійснювати стрибки з приплаву.
- Ми закривали доступ ціпками – їх на наступний день обривали, - відповів І.Ренькас. – Стовпи, щоб не вилазили на дах над приплавом і не стрибали звідти навіть мастили солідолом - все одно вилазять і стрибають.
Щодо пляжу, то за словами міського голови, в новому генеральному плані місце для офіційного пляжу визначене. Це територія так званого дитячого пляжу.
- В бюджеті на наступний рік ми маємо передбачити кошти на рятівний пост та обстеження дна пляжу, - зауважив голова.
Депутати із пропозицією погодились. Водночас Олександр Корнієнко запропонував на території КП «Авто-ріка» встановити камеру відеоспостереження, яка б сприяла боротьбі із стрибками молоді з приплаву.
За повідолменням прес-служби Канівської міської ради.
Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram