У Каневі найчастіше одружувалися військові

05 січня 2023, 12:12

Понад 400 шлюбів зареєстрували у Каневі впродовж минулого року. З них - 8 онлайн. Найчастіше одружувалися військові, які приїхали у відпустку.

З початку війни в Каневі зареєстрували шлюб 368 пар. Загалом протягом 2022 року зареєстрували свій шлюб і створили сім’ї - 404 пари. В порівнянні з минулим роком на 115 пар більше.

"Майже всі наречені, які одружувалися – військові, що прибули із зони бойових дій на декілька днів, або відбували на війну, – розповідає начальник Канівського ДРАЦСу Світлана Матвійчук. – Всім нареченим ми йшли назустріч і реєстрували шлюби у той час, коли вони бажали. Від наречених відчувалася тривога: у них тремтіли руки, коли вони одягали обручки, виступали сльози на очах. Ми також нервували разом з ним. Складності додавало й те, що в перші дні війни у нас не працював Реєстр державної реєстрації актів цивільного стану громадян, але нам таки вдалося налагодити свою роботу".

Також очільниця Канівського ДРАЦСу повідомила, що 8 шлюбів працівники установи зареєстрували онлайн.

"Найважче було одружувати молодят онлайн, адже реєстрація такого шлюбу була без присутності нареченого, - каже Світлана Матвійчук. - І ми онлайн, завдяки мобільному зв'язку, запитували в нього згоду на одруження, хоч він у цей час перебував в зоні бойових дій. Емоційно було дуже важко і не вірилося, що це відбувається саме з нами. Тож сльози котилися самі".

За інформацією Канівської міської ради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору