У кам’янських лісах витратять 80 тисяч гривень на місця для відпочинку (фото)

24 червня 2015, 07:11

1

Майже сорок рекреаційних пунктів різного формату функціонують в лісах Кам`янського держлісгоспу.  Це спеціально пристосовані місця в лісових масивах для відпочинку на природі, обладнані столами, лавками та іншими побутовими зручностями. 

Створення в лісах мережі таких пунктів є одним з важливих заходів, спрямованих на охорону та захист лісу, оскільки дозволяє протидіяти утворенню стихійних місць відпочинку та засміченню лісів. Наявність же спеціально відведених місць для багаття, облаштованих відповідно до вимог техніки безпеки, дозволяє також знизити ризик виникнення пожежонебезпечних ситуацій.

2

Як зазначає директор Кам`янського лісгоспу Віталій Верес, минулого року на території лісового господарства було облаштовано три нових рекреаційні пункти, в цьому році буде побудовано не менше. Робота в цьому напрямку триває постійно.

3

–  Цьогоріч на створення нових та оновлення існуючих зон відпочинку в лісах ми запланували витратити близько 80 тисяч гривень, –  додає директор підприємства. – Зазвичай рекреаційні пункти розміщуємо вздовж доріг та в улюблених місцях відпочивальників. Така практика подобається туристам, подорожуючим, місцевим мешканцям, адже в спеціально обладнаних місцях для відпочинку можна зручно, цивілізовано й водночас безпечно для лісу перепочити.

4

Так, приміром, зовсім недавно завершили облаштування рекреаційного пункту поблизу Мотронинського монастиря в Холодному Яру, де  в  п’яти дерев’яних альтанках можуть одночасно розміститися 30-40 осіб .

5

Всі рекреаційні пункти облаштовані під’їзними шляхами або мають пряме сполучення з автомобільними дорогами. Досить часто, до речі,  для створення малих архітектурних форм лісівники використовують хворі та сухостійні дерева.

6

Слідкують лісівники за вивозом сміття, і, звісно, сподіваються на свідоме та сумлінне ставлення громадян до своєї роботи з покращення відпочинкової інфраструктури.

За інформацією Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства

 

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору