У Городищі під салют автоматників похоронили танкіста ЗСУ (фото)

12 червня 2015, 11:17

2

11 червня у міському Будинку культури м. Городище відбулася жалобна церемонія прощання з Валентином Пеньковим, який загинув під час ракетно-артилерійського обстрілу з боку російсько-сепаратистських сил у районі донецької Горлівки. Валентин воював у склади одного з танкових підрозділів ЗСУ. На час загибелі йому виповнилося лише 37 років.

Отримавши повістку, він одразу пішов захищати рідну землю, не ховаючись, не шукаючи приводу залишитися осторонь трагедії, яку доводиться нині переживати українцям.

1

Помолитися за Валентина Пенькова прийшли всі священики Городищенського благочиння на чолі з протоієреєм Іоанном Жигалом. Звертаючись до численних жителів, які прийшли проститися з героєм, отець Іван підкреслив, що Валентин виконав найвищий заповіт християнської любові, поклавши власне життя за інших, тому ми маємо надію, що Господь не позбавить його Своєї ласки у Царстві Небесному, а ми матимемо ще одного небесного молитвеника за нашу багатостраждальну землю.

Коли після чину відспівування труну з тілом загиблого винесли з будинку культури, сотні людей опустилися у глибокій скорботі на коліна.

5

Біля меморіалу всім загиблим мешканцям Городища похоронна процесія зупинилася, щоби вшанувати усіх полеглих українських патріотів хвилиною мовчання і востаннє схилити голову перед тілом свого земляка.

Поховано Валентина Пенькова з молитвою на міському цвинтарі Городища. Над могилою пролунав Гімн України і салют автоматників.

6

За інформацією прес-служби Черкаської єпархії УПЦ

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Олександр Гордієнко :

Вічна пам’ять герою вічна пам’ять сину УКРАЇНИ

Вгору