У голови Черкаської ОДА з’являться нові заступники

25 січня 2019, 09:03

У голови Черкаської ОДА з'являться нові заступники

Незабаром у нового голови Черкаської обласної державної адміністрації Олександра Вельбівця з’являться нові заступники. Так, посаду першого заступника займе Тарас Висоцький. Наразі він вже пройшов всі етапи погодження. Працювати на Черкащину він переїде з Київської області, про що можна довідатися з його декларації, пише "ВиЧЕрпно".

Іншим претендентом на посаду заступника є Володимир Грошев, який до цього був на посаді голови Смілянської районної ради. Він подав свою декларацію як кандидат на посаду ще 12 грудня 2018 року.

Ще одним заступником планує стати черкащанин Андрій Горопацький. Останнє місце роботи у нього вказане ПрАТ "Миронівський хлібродукт". З його декларацією можна ознайомитися ТУТ. 

Відзначимо, наразі в Олександра Вельбівця є лише один заступник — Костянтин Омаргалієв, який залишився працювати на своїй посаді. Всі інші заступники колишнього голови ОДА написали заяви на звільнення.

Коментарі

Олена сказав:

Коли приходять “до корита” “пришельці” із інших областей, виникає питання: цю людину “спустили ЗВЕРХУ”, тобто рекомендувала влада? Не інакше. А якщо ні, тоді знову питання: а у нас що, в області немає кому бути при владі? Всі достойні черкащани перевелися?)

Вгору