Ігри роботів: У Черкасах відбудеться фестиваль з робототехніки

25 січня 2019, 08:30

Ігри роботів: У Черкасах відбудеться фестиваль з робототехніки

У неділю, 27 січня, у Черкасах відбудеться третій регіональний фестиваль з робототехніки. Учасниками цьогорічного фестивалю FIRST LEGO League стали понад 500 учнів, які представляють 128 команд загальноосвітніх навчальних закладів не лише Черкаської, а й Миколаївської області.

Вперше у фестивалі беруть участь діти з особливими потребами, які на рівні з усіма будуть боротися за головні призи фестивалю.

Кожного року команди готують проект з нової теми, оголошеної FIRST Lego League. Темою цьогорічного сезону є тема "Вперед на Орбіту". Тому, FLL – це не лише конструювання та змагання роботів, участь у фестивалі дає можливість командам відчути себе науковцями, винахідниками та інженерами.

На фестивалі на учасників чекають такі види змагань:

1. Гра роботів. Під час проведення гри діти представляють запрограмованого автономного робота на базі LEGO®MINDSTORMS®, який зароблятиме бали, виконуючи певні місії.

2. Основні цінності, про які учасники дізнаються під час гри – це те, що дружнє змагання та спільні досягнення взаємопов’язані, а допомога одне одному –підґрунтя командної роботи.

3. Проект. Кожного року команди готують проект з нової теми, оголошеної FIRST Lego League. Проект дає можливість команді відчути себе науковцями, винахідниками та інженерами.

4. СУМО (Автономні роботи), СУМО (Роботи, керовані дистанційно) та СЛАЛОМ.

У проведенні заходу також візьмуть участь не тільки учнівські команди та їх тренери, а і волонтери, батьки учасників, освітяни області та усі кому цікавий світ робототехніки.

Фестиваль відбудеться за адресою: школа № 30 (вул. Віталія Вергая, 14).

Відкриття о 10.00.

Змагання та активності відбуватимуться впродовж усього дня.

За інформацією прес-служби Черкаської ОДА

Коментарі

Вгору