У Дирекції парків нарікають на черкащан, які витоптують квіти в Долині троянд

13 червня 2017, 22:00

Найбільше зусиль у літній період для дільниці, яка доглядає за Долиною троянд, вимагає збереження квітників. Попри те, що частина троянд не перезимувала, наразі красу руйнують самі відвідувачі. Про це на своїй сторінці у "Facebook" повідомляє КП "Дирекція парків".

Начальник дільниці № 3 КП "Дирекція парків" Сергій Буценко говорить, що все - через пристрасть містян до фотосесій. Для останніх квітники - не фон, а безпосередньо місце фотографування.

- Таке враження, що там медом намазано, ми їх догладаємо, поливаємо, а люди витоптують, - розповідає він. - Щодня прибираємо 5-6 гілок з бутонами. Встановили таблички, але люди на них не зважають. Найбільше від відвідувачів страждають квіти поблизу вбиральні.

Цього року в Долині троянд на замовлення департаменту ЖКГ за кошти природоохоронного фонду висадили 116 трояндових кущів та садових рослин. Торік - біля 300-т.

- Доглядати за трояндами насправді це копітка робота, бо квіти досить тендітні, гілку чи бутон легко пошкодити, - додає заступник директора Андрій Куча. - Тому хотілося б, аби відвідувачі дбайливо ставилися до краси, створеної нашими працівниками.

Так, КП "Дирекція парків" звертається до відвідувачів із проханням відпочивати у паркових зонах екологічно: не зривати квіти та не заходити на територію квітників.

Коментарі

Вгору