У “Дирекції парків” похвалились заасфальтованим входом до парку

12 вересня 2022, 15:55

У Черкасах територію біля міського Дитячого парку привели до ладу. Комунальники заасфальтували територію перед входом на локацію.

«Вхід – обличчя парку, те, що відвідувачі бачать в першу чергу, тому роботам по благоустрою приділяємо особливу увагу», – розповів заступник директора КП «Дирекція парків» Сергій Ткаченко.

"Швидко і якісно роботи з асфальтування вдалося виконати завдяки синхронній роботі в.о. директора Департаменту ЖКГ Сергія Отрешка, КП «Челуаш» та, власне, КП "Дирекції парків", - зазначають у комунальному підприємстві.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Гість :

Ви праві.”Вхід-обличчя парку”.Шматки асфальту,хаотично розкидані біля паркану Дитячого парку в самому центрі міста-це дійсно щось.Якби ж ще усі ями заасфальтували,було б краще.Якщо згадувати плитку при в’іздах до дачних кооперативів в ПЗ районі,облаштування зупинок та алей в тому ж ПЗ під час передвиборчої кампанії мера міста,то якось душа болить за центральну частину міста,убогість та відсутність тротуарів біля обласної дитячої бібліотеки (яка зовсім поруч з парком),а також за цю красу у вигляді “оновленого асфальтного покриття”.

Петро :

То шо кладемо плиточку?
Бо якось, дійсно, коряво виглядає(

Вгору