У двох черкаських ТРЦ черкащанам безкоштовно вимірюватимуть тиск

25 жовтня 2019, 22:00

У двох черкаських ТРЦ черкащанам безкоштовно вимірюватимуть тиск

29 жовтня кожен черкащанин може безкоштовно виміряти артеріальний тиск та дізнатися, як уникнути інсульту та подбати про своє здоров’я. Все відбуватиметься в рамках просвітницької акції «Розпізнай інсульт».

Організатори заходу: Управління охорони здоров`я Черкаської ОДА, Черкаський обласний центр профілактики зі боротьби зі СНІДом, обласна лікарня, Черкаська медична академія, «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф». До акції приєдналися і ТРЦ.

- 29 жовтня – Всесвітній день боротьби з інсультом. Тому ми вирішили вкотре нагадати містянам про те, що ця недуга може торкнутися кожного і щоб цього не трапилося необхідно приділяти увагу своєму здоров’ю та самопочуттю. Та як свідчить практика, люди часто навіть не знають ознак інсульту, тоді як діяти потрібно негайно. Тому ми й проводимо тематичну акцію, - розповідає в.о. начальника Управління охорони здоров’я Черкаської ОДА Лариса Кошова.

Упродовж дня, 29 жовтня, акція «Розпізнай інсульт» відбуватиметься у трьох місцях.

З 9 до 11 години - в поліклініці обласної лікарні.

З 13:00 до 15:30 -  у ТРЦ «Любава»(1 поверх)

З 16:00 до 18:00 – на другому поверсі ТРЦ «Depo't».

Окрім вимірювання тиску, для всіх охочих працюватиме декілька локацій. Відвідувачам демонструватимуть, як надавати допомогу при інсульті, вимірюватимуть вагу та радитимуть яких фахівців потрібно відвідати аби мати відмінне здоров’я.

Тож організатори запрошують всі прийти на захід.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору