У Драбові відкрили сучасний спортивний комплекс

22 січня 2018, 16:17

Новий сучасний спортивний комплекс 20 січня відкрили у Драбові на базі районного центру культури та дозвілля. Відтепер маленькі драбівяни зможуть займатися улюбленими видами спорту не в напівзруйнованому приміщенні, а в реконструйованому спорткомплексі, побудованому за європейськими стандартами.

Новий спортивний комплекс – це не лише відремонтована спортивна зала. А й сучасні борцівські класи, тренерська кімната, роздягальні, душові кабіни, санвузли та навіть тренажерна зала, куди можуть приходити займатися як діти, так і дорослі.

- Приміщення Драбівського районного центру культури та дозвілля побудоване у 1991 році, сюди входив і спортивно-дозвільний об’єкт. 11 років тому цей об’єкт передали дитячо-юнацькій спортивній школі, але за цей час приміщення почало руйнуватися, фактично воно згнило. Коли тут займалися діти, то найдужче боліло серце, що вони тренуються в таких умовах, - розповідає начальник відділу культури Драбівської РДА,  депутат районної ради від ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Світлана Орел. - Спочатку ми планували зробити ремонт лише спортивної зали, замінити там підлогу, яка повністю прогнила. Але розпочали з підлоги, а завершили капітальним ремонтом

 

Саме пані Світлана і стала головним ініціатором оновлення цього об’єкту, на ремонт якого вдалося залучити 2 млн 36 тис. грн з державного, обласного та районного бюджетів.

- З минулого тижня у спортивному комплексі вже розпочалися заняття. На Драбівщині близько 300 дітей відвідують дитячо-юнацьку спортивну школу і професійно займаються дзюдо, баскетболом, волейболом і футболом. Досягнення ми маємо гарні, а маючи такі умови, з’явиться більше бажаючих займатися спортом, - впевнена Світлана Орел.

 

Присутні на урочистому заході вихованці дитячо-юнацької спортивної школи не приховували радість, вони були вражені умовами, в яких тепер зможуть займатися спортом. За такий подарунок маленькі дзюдоїсти віддячили гостям показовими виступами. Тому під враженнями від заходу наприкінці свята були усі присутні.

- Я вже понад 35 років працюю тренером, мої вихованці привозять медалі з чемпіонатів України, Європи і світу по дзюдо та самбо. Будучи активним спортсменом, мені доводилося займатися у різних залах, і бувати на змаганнях у різних приміщеннях як в Україні, так і за кордоном. Але такої спортивної зали, яка тепер є в Драбові, я не бачив практично ніде. Тут створено чудові умови як для тренувань, так і для проведення змагань. На такій базі сьогодні ми можемо прийняти навіть чемпіонат України та міжнародні турніри. Тому у нас прекрасний настрій, і ми ще з більшою енергією та силами будемо тренувати дітей і досягати успіхів, - наголосив майстер спорту України по боротьбі дзюдо і самбо, директор Драбівської ДЮСШ «Слов’яни» Василь Моійсеєв.

 

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору