У Драбові відкрили меморіальну дошку на честь засновника морської піхоти УНР

13 липня 2016, 18:30
Михайло Білінський

Михайло Білінський

У День святих Петра і Павла у Драбівському краєзнавчому музеї відкрили меморіальну дошку на честь Михайла Білінського – земляка, патріота України, борця за її волю і незалежність, Міністра флоту УНР, Міністра внутрішніх справ УНР, контр-адмірала, засновника перших загонів морської піхоти. Саме в День Святих Петра й Павла, 12 липня 1883 року і народився цей видатний український воєначальник.

З цієї нагоди біля закладу зібралися представники підприємств та установ селища. Почесне право відкрити меморіальну дошку мав голова Драбівської РДА Іван Гайдай та старший науковий співробітник Державного архіву Полтавської області Володимир Коротенко. А настоятель Свято-Михайлівського храму, протоієрей Дмитро Івануса освятив меморіальну дошку.

До учасників зібрання звернувся директор районного краєзнавчого музею Олександр Снітко. Він запевнив присутніх, що робота зі встановлення пам’ятних знаків, меморіальних дошок на Драбівщині тільки розпочата, адже видатних вихідців з краю багато.

– Знати історію минулого, зберегти наше сьогодення – завдання нашого покоління, це  майбутнє наших нащадків, – підсумував Олександр Снітко.

Bilins-kyj1

 

За інформацією прес-служби Черкаської ОДА

Коментарі

Вгору