У драбівчанина вилучили “самопал” і марихуану

17 лютого 2017, 19:33

Саморобну зброю та наркотики вилучили у жителя Драбівського району. Відкрито кримінальне провадження за статтею 263 Кримінального кодексу України.

До чоловіка завітали під час проведення профілактичного відпрацювання та перевірки осіб, які раніше були засуджені за скоєння різноманітних злочинів. З будинку потерпілого відчувався характерний запах диму коноплі.

Під час спілкування чоловік зізнався, що перед приходом поліції вжив наркотичну речовину - канабіс. При візуальному огляді, працівники помітили предмет, схожий на саморобний пристрій для стрільби шротом – «самопал», крім того чоловік зізнався, що зберігає в будинку порох, який він нещодавно знайшов в лісі. Знайдений пристрій, порох та коноплю вилучено та направлено на дослідження.

Відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) та частини 1 статті 263-1 (Незаконне виготовлення, переробка чи ремонт вогнепальної зброї або фальсифікація, незаконне видалення чи зміна її маркування, або незаконне виготовлення бойових припасів, вибухових речовин чи вибухових пристроїв) Кримінального кодексу України. За зберігання заборонених предметів чоловік може потрапити за грати на строк до семи років.

За інформацією прес-служби ГУНП в Черкаській області

Коментарі

Вгору