У ДФС області прозвітували про результати роботи відділу внутрішньої безпеки

11 липня 2017, 06:58

За півроку відділом було проведено 617 профілактичних заходів з упередження вчинення посадовими особами ДФС області та митниці корупційних правопорушень. Відбулось 79 службових розслідувань і перевірок, за результатами яких керівництву державних податкових інспекцій області внесено 11 подань для вжиття заходів реагування стосовно підлеглих працівників. Про це інформують в ГУ ДФС у Черкаській області, повідомляє прес-служба Черкаської ОДА.

Крім того, 9 працівників притягнуто до дисциплінарної відповідальності. 7 працівникам фіскальної служби області винесені офіційні застереження про недопущення вчинення протиправних дій.

До органів прокуратури за півроку направлено 26 матеріалів для надання правових висновків діям податкових та митних працівників.

За результатами розгляду матеріалів перевірок відділу внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Черкаській області відкрито 8 кримінальних проваджень – 5 стосовно співробітників ДФС у Черкаській області щодо вчинення ними кримінальних проступків, 3 – за фактами передачі суб’єктами господарювання неправомірної вигоди (хабара) працівникам фіскальної служби.

Стосовно 3 працівників ДФС складено протоколи про вчинення корупційних правопорушень, які направлено до суду для прийняття відповідних рішень та 1 працівника притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді накладення штрафу.

За кримінальним провадженням, внесеному до ЄРДР за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 369 КК України (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) суб’єкту господарювання оголошено підозру у вчиненні кримінального правопорушення, складено обвинувальний акт та направлено матеріали до суду для прийняття відповідного рішення.

За кримінальним провадженням, внесеному до ЄРДР за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 366-1 КК України (декларування недостовірної інформації) оголошено підозру у вчиненні кримінального правопорушення працівнику ДФС в області, складено обвинувальний акт та направлено матеріали до суду для прийняття відповідного рішення.

Коментарі

Вгору