У департаменті освіти прокоментували ситуацію із встановленням вікон у черкаській школі

31 травня 2017, 18:10

У департаменті освіти та гуманітарної політики прокоментували ситуацію щодо якості встановлення вікон у школі № 30.

Черкащанин Дмитро Шакін звернувся до керівників міста та очільника освітньої галузі: "Поясніть громаді - хто призначав підрядника на встановлення вікон в цій школі, хто і на яких підставах підписував акт виконаних робіт, і чи припустимо взагалі навчання дітей фізкультурі в спортивному залі, де всі вікна наглухо запінені з середини, що унеможливлює його провітрювання?"

У департаменті освіти та гуманітарної політики найперше наголошують на тому, що прямого впливу на підрядника, який виконав роботи, тут не мають, оскільки він пацював у рамках угоди, де замовник - департамент економіки, а підрядник - КП "Інститут розвитку міста" відповідно до проведеного тендеру. Департамент освіти та гуманітарної політики виступив лише розпорядником коштів.

Крім того, посадовці, до яких звертається у своєму пості пан Шакін, на той час навіть не обіймали нинішніх посад.

- Роботи по даному навчальному закладу тривали упродовж останніх років, починаючи з 2012-го, - коментує ситуацію директор департаменту освіти Ігор Волошин. - Незавершеними ж залишилися внаслідок того, що вони виконувалися відповідно до комплексу заходів із енергоефективності. Вони, зокрема, передбачали утеплення фасаду, до якого справа не дійшла. Тобто спочатку встановлювали вікна, а вже потім мали ремонтувати відкоси. Прикро, що наразі мають місце такі "залишкові" моменти. Проте, кошти на продовження робіт на цей рік виділені і проект буде завершений.

Так, цьогоріч на ремонт школи № 30 передбачено 1,200 тис грн. Щоправда, гроші ще не виділили. За попередніми розрахунками, роботи завершать до кінця грудня. Виконує їх інший підрядник.

Генеральним підрядником ремонтних робіт у 2012-му році було визначено КП "Інститут розвитку міста", а субпідрядником - ПП "Промелектробуд -2000".

мы сказав:

Волошин1 На хера ты нужен

Вгору