У День Європи черкащан закликають приєднатися до всеукраїнського діалогу

03 травня 2017, 08:19

Молодіжна організація «СТАН» закликає небайдужих громадян та громадянок долучитися до загальноукраїнської акції «Відкриті діалоги». 14 травня – у День Європи – замість традиційних танців та пісень ініціатори акції пропонують провести діалоги у громадах щодо європейських цінностей, прав людини та культурного розмаїття.

- Україна максимально наблизилася до Об’єднаної Європи – вільний безвізовий перетин кордону, дешеві літаки в небі, бум креативних спеціальностей вже не є фантастикою, – говорить голова правління Молодіжної організації «СТАН» Ярослав Мінкін. – З іншого боку, невідомі політичні сили щодалі розхитують ситуацію: про це свідчать чисельні акти вандалізму на єврейських та польських меморіалах, ксенофобські виступи окремих політиканів та вже зовсім брутальний обстріл будинку Польського консульства у Луцьку з гранатомету кілька тижнів тому. Саме тому ми, низові громадські активісти, вважаємо, що окрім інфраструктурних змін наша країна потребує докорінних змін у свідомості.

Традиційно в День Європи відбуваються десятки заходів. На жаль, лише деякі з них спрямовані на формування європейських цінностей у суспільстві, виховання поваги до культурного розмаїття та Права Людини. Організація «СТАН» закликає небайдужих громадян перетворювати власні населені пункти на майданчики для діалогу: проводити виставки, живі бібліотеки, перфоманси, форум-театральні постановки, кінопокази та дискусії. У якій формі організувати суспільний діалог, автор події вільний обирати сам. Навіть просто поспілкувавшись із рідними та друзями про європейські цінності, ви здатні наблизити Україну до великої Європейської родини.

Кожне місто, організація, заклад, ініціативна група чи окрема небайдужа людина,що бажає взяти участь у «Відкритих діалогах»  може заповнити реєстраційну форму . Зареєстровані події будуть позначені на інтерактивній мапі всеукраїнської акції «Відкриті Діалоги» до Дня Європи та анонсовані в ключових ЗМІ. Організатори впевнені, що всеукраїнська акція набуде великого масштабу завдяки небайдужим громадянам та буде почута політиками в Києві, Брюсселі, Вашингтоні та суспільством по всій Європі.

Проект «Відкриті діалоги: надання слова потенційно активним громадянам задля посилення участі низової громадськості в реалізації євроінтеграційних реформ в Україні» реалізовує Молодіжна організація «СТАН»  в рамках конкурсу «Громадська синергія: посилення участі громадськості в євроінтеграційних реформах»  за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу. Метою проекту є усвідомлений рух до Європи, що здійснюється на рівні суспільства: регіонів,  міст, спільнот, окремих громадян.

Із запитаннями та пропозиціями можна звертатися до організаторів електронною поштою: ([email protected] ) або за телефонами

Голова правління молодіжної організації СТАН Yaroslav Minkin +380953495325;

Медіа офіцер молодіжної організації СТАН Ксения Янко +380977512464.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору