У Чигиринській РДА визначили кращих держслужбовців 2018 року

23 квітня 2018, 21:04

20 квітня в районній державній адміністрації провели перший тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» серед державних службовців апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації, інформує "Ремарка".

Найкращі результати у цьому році показали стали переможцями: у номінації «Кращий керівник» - Валентина Гончаренко, начальник-адміністратор відділу надання адміністративних послуг апарату райдержадміністрації та у номінації «Кращий спеціаліст» - Наталія Єрофєєва, провідний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації.

Загалом цього року у змаганні за звання кращого службовця взяли участь п’ятеро державних службовців: двоє - у номінації «Кращий керівник», троє - у номінації «Кращий спеціаліст».

Визначення кращого за рівнем підготовки державного службовця обумовлювалося участю кожного з учасників конкурсу в кількох етапах конкурсних завдань. Претендентам на звання «Кращого державного службовця» довелося продемонструвати свої знання Конституції України та законодавства про державну службу; законодавства, що стосується функціональних повноважень державного органу та посадових обов’язків державних службовців, які брали участь у першому турі Конкурсу, уміння правильно та грамотно складати ділові документи, володіти сучасними комп’ютерними технологіями.

Вгору