У Чигирині відкрили виставку місцевих юних художників

30 травня 2017, 11:53

Виставку робіт учнів Чигиринської дитячої музичної школи відкрили нещодавно у Чигирині. Роботи образотворчого мистецтва "Весняний дивограй" експонуються у музеї Богдана Хмельницького НІКЗ "Чигирин" уже вдруге, пише "ГромЧЕ".

На виставці представлені роботи Марії Капусти, Едуарда Зими, Анастасії Діденко, Вікторії Лебеденко, Яни Капусти, Єлизавети Нечипоренко, Софії Демиденко, Анастасії Руденко, Ірини Огиренко, Марії Патлань, Анни Патлань, Євгенії Сопільняк, Сергія Щербань, Марії Дяченко, Інни Майбороди.

Відділ образотворчого мистецтва при музичній школі працює вже більше 20 років. Діти мають можливість професійно навчатися майстерності володіння олівцем і пензлем, долучатися до джерел народного мистецтва. Розкривати і розвивати свої творчі здібності допомагає учням викладач Пелешко Лідія Михайлівна, яка працює в школі з дня заснування художнього відділу.

До експозиції виставки увійшло близько 65 робіт. Це реалістичні та фантазійні роботи казкової, етнографічної, історичної, патріотичної тематики, які вражають щирістю та безпосередністю. Представлені на виставці дитячі малюнки різні за темами та сюжетами, виконані в різних техніках (гуаш, олія, акрил, пластилін), але об’єднані безмежною фантазією та оригінальністю творчого мислення, піднесеним настроєм, яскравими фарбами та життєствердним сприйняттям світу.

Виставка експонуватиметься до 18 червня.

Поділитись

Коментарі

Вгору