У чотирьох міста Черкащини оштрафували незаконних торговців рибою і мотилем

20 січня 2023, 20:28

Днями на ринках Умані, Тального, Звенигородки та Ватутіного інспектори Черкаського рибоохоронного патруля проводили контроль за законністю продажу водних біоресурсів.

Загалом перевірили 12 місць з продажу водних біоресурсів, в результаті чого, у половини з них виявлено порушення природоохоронного законодавства - незаконну реалізацію 89 кг риби та 509 г мотиля.

Зокрема у Звенигородці зафіксовано два порушення з незаконного збуту 83 кг риби: 40 кілограмів карася, 25 – білого амура, 10 – кефалі та 8 – коропа.

У Тальному виявлено двох реалізаторів, які здійснювали продаж водних біоресурсів, не маючи документів, які б підтверджували походження товару - 4 кг коропа, 2 кг карася та 200 г личинок хірономід (мотиль).

Ще два протоколи оформлено в Умані, де особами незаконно реалізовувався мотиль (190 і 119 г).

На момент перевірки реалізатори не змогли надати рибпатрульним жодних документів, які б засвідчували походження та законність придбання водних біоресурсів, а тому отримали від патрульних протоколи про вчинення адміністративного правопорушення.

У рибпатрулі зазначають, що за продаж мотиля чи риби без наявності дозвільних документів, які б підтверджували законність придбання водних біоресурсів (товарний чек, видаткова накладна, товарно-транспортна накладна тощо) - передбачається відповідальність за ч. 1 ст. 88-1 КУпАП, що тягне за собою накладення штрафу від 510 до 1 700 грн з конфіскацією об’єктів тваринного світу чи без такої.

За інформацією Черкаського рибоохононного патруля

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору