У чотирьох черкаських ресторанах на столах стоять попільнички

19 грудня 2014, 08:24

716525

У Черкасах з 35 закладів громадського харчування у 4-х – 11 % – дозволяють курити й на столах стоять попільнички. Натомість минулого року активісти перевірили 51 заклад і у жодному факт куріння не було виявлено, пише видання "Провінція".

Якщо порівнювати законослухняність цього року черкаських ресторанів з іншими обласними центрами, то за кількістю порушень місто має середнє значення по Україні.

Нагадаємо, 16 грудня виповнилось два роки як в Україні діє Закон "Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров'я населення", згідно якого в закладах громадського харчування заборонено куріння.

Український Центр контролю над тютюном, ГО "Інститут Медіа Права" та Коаліція "За вільну від тютюнового диму Україну" протягом листопада цього року провели моніторинг 925 кафе, барів і ресторанів в 19 обласних центрах України.

З усіх обласних центрів, де проходило дослідження найгірше виконання закону спостерігається у Києві, у якому виявлені факти куріння в 24 % закладів, Харкові – 23 %, Чернівцях – 20 %, Одесі – 17 % і Сумах – 16 %. Найбільш законослухняними виявилися ресторатори в таких містах, як: Івано-Франківськ, Тернопіль, Херсон, Чернігів, де або взагалі не виявлено фактів куріння, або рівень порушень непомітн

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору