У Чорнобаївському районі з’являться два нові автобусні маршрути

15 лютого 2018, 08:18

 

Із 8 лютого щочетверга буде здійснюватися перевезення жителів сіл Крутьки, Чехівка, Воронинці, Мельники та Журавлине до райцентру. А з 14 лютого має запрацювати підвезення до райцентру жителів сіл Нове Життя і Тарасівка. Воно здійснюватиметься щосереди.

Відновити пасажирські перевезення вдалося за підтримки керівництва СТОВ «Агроко» та ТОВ ВКФ «Валтас». Перевезення здійснює ПрАТ «Чорнобаївське АТП 17149» згідно тарифів, встановлених підприємством.

З 8 грудня 2017 року перевізник ПП «Медіт-сервіс», який забезпечував транспортне сполучення із районним центром жителів сіл Крутьки, Чехівка, Воронинці, Мельники, Журавлине, припинив перевезення на маршруті Черкаси – Чорнобай та подав до облдержадміністрації на затвердження графік руху із змінами, які були затверджені під час ремонту мосту. Управління транспорту, дорожнього господарства та оборонно-промислового комплексу облдержадміністрації запропонований розклад руху не погодило через порушення «Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту» в частині зміни графіка руху до будь-якої із зупинок більш як на одну годину. Тож перевізник відмовився відновити маршрут згідно заключеного договору та затвердженого розкладу руху.

Що ж стосується забезпечення регулярним транспортним забезпеченням жителів сіл Тарасівка, Нове Життя  по маршруту Черкаси – Нове Життя, то воно мало вирішитися ще минулого року. На цей маршрут Черкаською облдержадміністрацією було проведено конкурс. Та за рік перевізник, який його виграв, перевезення так і не розпочав.

Графік руху:

по маршруту Крутьки – Чорнобай:

Крутьки о 8.00 год

Чехівка о 8 год 15 хв

Мельники о 8 год 30 хв

Журавлине о 8 год 50 хв

та з смт. Чорнобай від поліклініки о 13 год.

по маршруту Нове Життя –Чорнобай

із Нового Життя о 7 год.

та в зворотному напрямку о 12.10 із АС Чорнобай.

За повідомленням Чорнобаївської РДА.

Вгору