У Чорнобаї засудили чоловіка, який порізав людей через відмову продати алкоголь

28 серпня 2022, 15:58

У Чорнобаї засудили біженця з Луганщини, який наприкінці минулого року ножем порізав кількох чоловіків поблизу магазину в селі Скородистик. Від рук агресивного чоловіка тоді постраждало четверо осіб.

Засуджений на засіданні запевняв, що він хотів пограти в карти із потерпілими. Ті ж нібито почали називати його сепаратистом. Саме через це чоловіки нібито ставилися до нього вороже.

"Оскільки він злякався, що зараз його будуть бити, непомітно для оточуючих дістав з правої кишені штанів маленький складний ніж, який був у нього на брілку, сховавши його під праву ногу. Цей же чоловік замахнувся на нього кулаком правої руки з наміром вдарити. У відповідь, не очікуючи отримати від нього вдар, він вдарив останнього ножем в район грудей. Ніж він тримав у правій руці, при цьому поклав великий палець на лезо, з метою регулювати його, щоби випадково не завдати смерті. Потім до нього нахилився інший чоловік, він вдарив його ножем в ліву щоку. Оскільки потерпілий після вдару почав піднімати голову, останній ще більше розрізав собі щоку. Ринула кров. Останній відскочив та почав кричати іншим, що «у нього в руках ніж». Після цього до нього підбігли ще троє чоловіків та намагалися його вдарити ногами та руками, на що він почав відмахуватися ножем. Внаслідок цього одному чоловіку він завдав поранення у голову, другому - в обличчя біля ока, третьому в руку. Потім вказані особи забігли в магазин", - розповів на слуханні засуджений.

Свідки пояснили, що зловмисник прийшов до магазину вже нетверезим і просив у продавчині продати алкоголь. Проте жінка йому відмовила і він почав чіплятися до присутніх. Почекавши на вулиці, коли всі вийдуть, влаштував конфлікт.

Чорнобаївський районний суд визнав його винним у злочині та призначив 2 роки обмеження волі. З них він відсидить менше року, адже на момент проголошення вироку він був під вартою з 20 грудня.

За інформацією з Єдиного реєстру судових рішень

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору