У Чорнобаї відбулося спортивне свято районного масштабу

07 грудня 2018, 11:54

У Чорнобаї відбулося спортивне свято районного масштабу

Неповторна атмосфера заходу районного масштабу, який проходив 5 грудня в оновленому спортивному комплексі селища Чорнобай,  вкотре довела: спорт об’єднує різновікові групи населення, гартує характер, дарує гарний настрій, зміцнює товариський дух, а головне - спонукає до здорового способу життя.

"У здоровому тілі – здоровий дух!" - вираз, що давно став для чорнобаївців крилатим і не втрачає своєї актуальності до цього часу. Адже в районі створюються всі належні умови для фізичного розвитку дітей і молоді, зокрема, в Палаці спорту працюють секції футболу, волейболу, дзюдо, настільного тенісу, боксу, є тренажерні зали, де займаються силовики й любителі, функціонує закритий плавальний басейн.

У Чорнобаї відбулося спортивне свято районного масштабу

Аби підбити підсумки, пригадати визначні спортивні миті року, що минає, вшанувати і нагородити команди та клуби, на спортивну подію прибули голова РДА Сергій Джоболда, селищний голова Алла Мірошниченко, депутат обласної ради Сергій Лихошерст, олімпійський чемпіон Андрій Хіміч, сільські голови, меценати, керівники господарств та підприємств району,спортсмени, тренери, вболівальники.

Серед почесних й шанованих гостей президент федерації греко-римської боротьби в Черкаській області, почесний голова Асоціації «Незалежне об'єднання сільськогосподарських підприємств Чорнобаївського району» Петро Душейко. Протягом багатьох років, займаючи керівні посади від директора школи до голови Чорнобаївської  РДА, він популяризував спорт, особливо масовий – футбол, а нині докладає зусилля для того, щоб на батьківщині І. М. Піддубного набула популярності греко-римська боротьба. Загалом за сприяння Петра Душейка та його родини, вкладаються великі кошти у спорт - найкращу інвестицію у майбутнє.

У Чорнобаї відбулося спортивне свято районного масштабу

Десятки років широко пропагуються і підтримуються районні щорічні чемпіонати з різних видів спорту і традиційне проведення Всеукраїнського свята богатирської сили на призи пам’яті І. М. Піддубного. Успішні аграрії Душейки розуміють, як ніхто, що фанатизм у спорті швидко гасне, коли немає фінансування.

У Чорнобаї відбулося спортивне свято районного масштабу

Виступаючи перед учасниками свята, Петро Душейко зазначив, що йому приємно, що спорт у Чорнобаївському районі розвивається в комплексі, починаючи з футболу, дзюдо, атлетичних видів спорту, боксу, легкої атлетики, шахів, шашок, настільного тенісу. І свідченням цього є нещодавно відремонтований спортивний зал, діючі сільські стадіони та спортивні майданчики.

- Але все це стало можливим завдяки тому, що в районі збережено потужні сільськогосподарські підприємства,розвиваються фермерські господарства, працюють промислові підприємства, які сплачують податки, наповнюючи бюджет, підтримують соціальну сферу сіл району і спорт, зокрема, - зазначив Петро Душейко.

У Чорнобаї відбулося спортивне свято районного масштабу

Подякувавши всім, хто фінансує і розвиває спорт в області ще раз наголосив, що тільки в єдності сила, тільки спільними зусиллями сільських громад та їх очільників, керівників підприємств, ентузіастів спорту, громадських організацій можно зберегти економіку району, його славні традиції, щоб надалі успішно розвивати спортивну базу.

Традицію популяризації та підтримки здорового способу життя і спорту, який є невід’ємною складовою кожної людини, продовжує один із синів Петра Душейка, якого також запросили на святкування. Це -співзасновник корпорації «Дніпро», президент спортивного клубу «ВІКІНГ» Григорій Душейко.

Спортсмени цього клубу вперше заявили про себе більше, ніж рік тому. Та попри свій молодий вік, на сьогодні можна сказати, що СК «ВІКІНГ» входить до числа найсильніших клубів України. Його учасниками є 13 рекордсменів України, 3 рекордсмени Європи, та 2 рекордсмени світу. На рахунку пауерліфтерів - 25 рекордів України, три рекорди Європи та два рекорди світу. Команда має  7 чемпіонів світу та 2 чемпіони Європи , 10 кандидатів в майстри спорту (КМС), 14 майстрів спорту(МС) та 13 майстрів спорту міжнародного класу (МСМК) .

А капітана спортивного клубу «ВІКІНГ» Валентина Гонтара, за підсумками федерації UPC, визнано спортсменом 2018 року.

У Чорнобаї відбулося спортивне свято районного масштабу

Звертаючись до присутніх, Григорій Душейко сказав, що Чорнобаївщина славна спортсменами та їх досягненнями. Але всього можна досягати лише тоді, коли  кожен починає діяти сам, наполеголиво займається своїм життям та собою, не сподіваючись та не вимагаючи цього від інших. Адже світ змінюється дуже швидко,тому потрібно встигати за цими змінами, бо тільки здорове молоде покоління, може будувати гідну країну та бути її повноправними господарями.

Побажав всім спортсменам здоров’я, нових звершень та пермог і вручив  на розвиток районного фізкультурно-оздоровчого клубу від родини Душейків сертифікат на суму 20 тисяч гривень.

Сертифікатом на 50 тисяч гривень було нагороджено спортивну команду с. Хрестителеве за третє місце у фінальних змаганнях «Краще спортивне село України».

Гучно вітали улюбленців гри мільйонів - районну команду «Колос» та її  спонсорів, яким на згадку від футболістів вручили сувенірні футболки із логотипом клубу. Подарунки отримали також юні дзюдоїсти, тенісисти та боксери, в арсеналі яких чимало перемог і нагород на змаганнях різних рівнів.  А керівнику районного фізкультурно-оздоровчого клубу вручили сертифікат на суму 100 тисяч гривень, виділених із районного бюджету за рішенням депутатів районної ради для придбання тренажерів для атлетичного залу.

У Чорнобаї відбулося спортивне свято районного масштабу

Урочистості завершилися спортивною феєрією, в якій взяли участь вихованці дитячої юнацької спортивної школи та центру дитячої та юнацької творчості. Маленькі спортсмени і танцюристи вдало демонстрували всі свої вміння та навики, свою фізичну й технічну підготовку, під пильним оком досвідчених наставників.

Свято спорту закінчилося футбольним матчем, де у дружньому поєдинку зійшлися доросла та дитяча футбольні команди. Помірявшись силами, всі отримали багато позитивних емоцій та задоволення.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору