У чоловіка, який порушував громадський порядок в Умані, вилучили опій

28 грудня 2016, 14:26

pm860image001

Працівники уманської поліції затримали 45-річного жителя сусіднього району, в якого під час поверхневої перевірки було виявлено та вилучено одноразовий шприц заповнений рідиною темно- коричневого кольору. Вилучене направлено на експертизу.

Про це повідомляє прес-служба ГУНП в Черкаській області.

Патрулюючи місто, в поле зору співробітників сектору превентивної діяльності Уманського відділу поліції потрапив чоловік з явними ознаками алкогольного сп’яніння, який своїми діями порушував публічний порядок. Правопорушника було зупинено для перевірки документів. Чоловік намагався уникнути спілкування та відвернути увагу працівників поліції.

Під час поверхневої перевірки у кишені чоловіка було виявлено медичний шприц ємкістю 10 мл, в якому знаходилася речовина темно-бурого кольору, яка зовні схожа на ацетильований опій. Цей шприц вилучили та направили для проведення відповідного експертного дослідження. Пояснити походження цієї речовини чоловік не зміг.

Вказану подію внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань та за попередньою кваліфікацією відкрито кримінальне провадження передбачене частиною 1 статті 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропнихречовин або їх аналогів без мети збуту) Кримінального кодексу України. Санкція даної статті передбачає до покарання у вигляді позбавлення волі на строк до трьох років.

 

Поділитись

Коментарі

Вгору