У ЧНУ відновила роботу “Юридична клініка”

12 вересня 2019, 13:11

«Юридична клініка» Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького відновила роботу після літнього періоду. Під час її функціонування студенти, які навчаються за спеціальністю «Правознавство», можуть отримати практичний досвід роботи, а відвідувачі — кваліфіковану і безоплатну правову допомогу.

Нагадаємо, установа є членом Асоціації юридичних клінік України. Вона співпрацює з Черкаським місцевим центром із надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Юридична клініка заснована в 2007 році. За останнє десятиріччя вже понад пів тисячі громадян, зокрема пенсіонерів, дітей-сиріт, опікунів, студентів та людей з інвалідністю, отримали кваліфіковану правову допомогу.

До  роботи клініки залучаються кращі студенти 2-5 курсів, що навчаються за напрямом підготовки «Право». Вони працюють під керівництвом досвідчених викладачів-кураторів, які надають необхідну методичну й теоретичну допомогу в підготовці консультацій населенню.  

 Клініка надає безоплатну первинну правову допомогу  з  питань:

— захисту конституційних прав і свобод громадян та організацій;

— цивільного, житлового, сімейного, трудового права;

— захисту прав  молоді, неповнолітніх тощо.

Прийом громадян із надання безоплатної правової допомоги проводиться за адресою: м. Черкаси, бульвар Шевченка 81, корпус №1, кабінет №123. Кожного вівторка та четверга з 9:00 до 12:00 та з 14:00 до 17:00 протягом навчального року. У період канікул «Юридична клініка» не працює. Староста — Владислав Куліченко.

За інформацією Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору