У червні десять черкаських студентів вирушать на практику до Болгарії

06 травня 2018, 11:33

Це стало можливим завдяки реалізації освітньої програми академічної мобільності Європейського Союзу Еразмус+, яка реалізовується у Черкаському державному бізнес-коледжі. Про це пише "Інфоміст".

Днями коледж відвідала делегація ризького університету ISMA, у якому проходять навчання за обміном черкаські студенти та працюють викладачі вишу.

З офіційним візитом бізнес-коледж відвідали президент ISMA University Роман Дьякон і проректор з міжнародних зв’язків Ольга Верденхофа.

Учасники зустрічі обговорили можливості розширення співпраці у напрямках академічної мобільності для студентів та викладачів, літньої оплачуваної практики в Болгарії, спільно з латвійськими студентами, навчання студентів на магістерських програмах "Комп’ютерні системи" та «Управління підприємницькою діяльністю», роботу над спільними проектами Програми Erasmus+: напрями «Стратегічні партнерства», «Жан Моне», «Кредитна мобільність для студентів»).

– Ми через представництво ISMA University у Болгарії знайшли партнерів-готелі, у яких і зможуть проходити практику студенти нашого черкаського бізнес-коледжу. Так зараз працюють усі європейські університети на прямих контактах, – розповідає директор Черкаського державного бізнес-коледжу Олег Куклін.

За словами очільника навчального закладу, наразі триває відбір студентів до першої групи для проходження літньої практики у Болгарії (10 осіб) та до групи для навчання на магістерських програмах ISMA University, Латвія (25 осіб).

Нагадаємо, що бізнес-коледжу вдалося залучити понад 50 тисяч євро від програми Еразмус+. Тож п’ять студентів та троє викладачів на сьогодні вже пройшли навчання в університеті ISMA (Латвія).

Головна ціль таких обмінів – активізувати євроінтеграційний дискурс, залучати вищі навчальні заклади до дослідження євроінтеграційних процесів та поширення ідей Об’єднаної Європи.

Україна є країною-партнером (PARTNER-COUNTRY) програми ЕРАЗМУС+ і має можливості брати участь у конкурсах, відкритих для всіх країн-партнерів у рамках Міжнародного виміру програми.

Вгору