У “Черкасиенергозбуті” розповіли про цінові тенденції для непобутових споживачів

08 вересня 2022, 17:02

У "Черкасиенергозбуті" перед початком опалювального сезону розповіли про основні тенденції ринку електричної енергії і чого варто очікувати від осінньо-зимового періоду 2022-2023.

Минулої осені неприємною несподіванкою стали зміни, коли у листопаді середньозважена ціна 1 кВт*год електричної енергії на ринку «на добу наперед» складала близько 3,5 грн. Такі тенденції повторюються і цього року.

Як видно з графіку, у січні ціна лишалася досить високою, але вже у лютому вона знизилася на чверть і склала 2,13 грн за 1 кВт*год.

Не зважаючи на війну в Україні та бойові дії, які ведуться на частині наших територій, упродовж весни та на початку літа суттєвих коливань вартості споживання електроенергії не відбувалося.

Але вже з липня середньозважена ціна на ринку «на добу наперед» поступово почалася збільшуватися і така динаміка спостерігатиметься й надалі.

"Черкащан закликають до свідомого споживання електричної енергії. У зв’язку з тим, що цієї осені та зими можливі труднощі з централізованим опаленням, ймовірно, зросте навантаження на електромережі – таке явище може призвести до виникнення аварійних ситуацій. Тому економне споживання електричної енергії як населенням, так і бізнесом, не лише дозволить споживачам суттєво заощадити кошти, але й допоможе уникнути перебоїв в електроживленні", - зазначають у пресслужбі ТОВ "Черкасиенергозбут".

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору