У Черкаси привезуть Вифлеємський вогонь миру

29 грудня 2014, 09:00

1

4 січня 2015 року на Театральній площі місцеві пластуни переберуть «Вифлеємську естафету», аби розповсюдити символічний вогник добра та миру між черкаською громадою. 

Мандрівне світло з Вифлеєму не омине Україну, напередодні Різдва символічне полум’я досягне Черкас. Учасники молодіжної організації «Пласт» передаватимуть вогонь церквам, також його тепло відчують діти-сироти, хворі у лікарнях, мешканці будинків для пристарілих, громади міста і районів області.

Акція «Вифлеємський вогонь миру» була заснована у 1998 році Австрійською телерадіокомпанією ORF. Згідно традиції, після урочистостей у Відні естафета передається до сусідніх країн. Саме із рук в руки, від одного скаутського осередку до іншого, Вифлеємський вогонь долає безліч кордонів і потрапляє до всіх, хто чекає на світло, мир, злагоду та сподівання, яке шириться із заходу на схід, долаючи сотні кілометрів і єднаючи християн у переддень Різдва Христового.

В Україні  про Вифлеємський вогонь піклуються члени Пласту - Національної скаутської організації України. Цього року пластуни вшістнадцяте перебрали Вифлеємський вогонь миру від польських скаутів і розповсюджують його серед української громади.

Поділитись

Коментарі

Вгору