Нардеп, який працював в Умані, викрив схему, як крадуть ліс на Рівненщині

29 грудня 2014, 09:20

12

Остап Єднак, народний депутат від об‘єднання Самопоміч, який тривалий час жив і одружився в Умані, на сторінці Facebook оприлюднив масштабну схему махінацій з експортом лісу. Він прохає правоохоронців зайнятися своїми прямими обов’язками та зупинити розкрадання лісу.

Про це повідомляє  ІА "Агравері"

«Місцеві активісти підказують, що за часів Януковича "смотрящим" по Рівненській та Волинській областях за експортом лісу була людина під прізвищем Л.... Ой, вибачте, не була, а все ще залишається!!! — пише Остап Єднак. —  Пан Л. роздавав обласним управлінням рознарядки із списком іноземних фірм та шахматки з метрами кубічними, які слід було держлісгоспам відправити на дані фірми. Ціни штучно занижені, оскільки "відкат" в різниці цін осідав в Києві. Компаніям, що не в даному списку, хоч вони і могли пропонувати кращі ціни та умови, деревина на експорт не відпускалась.»

Наразі нардеп спонукає правоохоронні органи виконати свої професійні обов‘язки. Списки фірм, що приймали участь в схемі, можна переглянути на сторінці нардепа в мережі Facebook за посиланнями: Список 1 та Список 2.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору