У Черкаси привезли картини, створені під крики (фото, відео)

27 листопада 2014, 08:00
IMG_0455

Фото: Про все

Художній проект, який вже оцінили у Європі та Америці, сьогодні презентували у Черкасах. Цикл робіт "Стіна. 28.01. - 8.03.2014" створив один з найбільш відомих і впливових художників української сучасності Матвій Вайсберг під враженням від подій на Майдані. Про це повідомляє кореспондент Про Все.

IMG_0450

Фото: Про все

Через два місяці від початку протистояння Вайсберг створив декілька робіт, присвячених Майдану. Саме тоді художник зрозумів, що хоче зробити масштабний твір. Роботу, яка буде скомпонована із самостійних живописних робіт, що разом утворюють цільну стіну.

IMG_0469

На фото: Матвій Вайсберг

За словами митця, за відчуттями Майдан фрагментарний. І ця фрагментарність потім складається, як пазл, у цілісність. При цьому кожен фрагмент вартий того, щоб потім його постійно фрагментувати.

IMG_0457

Фото: Про все

"Стіна" Матвія Вайсберга складається іх 28 фрагментів, кожен з яких є самодостатнім, але разом вони утворюють цілісну картину. Працював над створенням такої роботи художник протягом 40 днів - з 28 січня по 8 березня.

IMG_0458

Фото: Про все

- Малював у майстерні. Емоції були надзвичайні. Спочатку я просто бився. Людина ніколи не знає, як вона може себе повести, ми ніколи не були в таких обставинах. Коли я робив перші три роботи, я кричав, у мене в роті був присмак сльозогінного газу з Грушевського. Для себе я вирішив, що це живопис прямої дії,  оскільки люди, які приходили, казали, що відчувають дим від гуми. Якщо це так, то я недарма це робив, - зазначив митець.

IMG_0449

Фото: Про все

IMG_0477

Фото: Про все

Проведи время с выгодой! Играть покер мира. Правила, комбинации, а также школа покера ждет вас!

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору