У Черкаси привезли гуманітарку для переселенців на пів мільйона гривень

14 вересня 2022, 18:15

У Черкаси прибув великий гуманітарний вантаж для внутрішньо переміщених осіб, які проживають у комунальних гуртожитках нашого міста. Його доставило УВКБ ООН (Агентство ООН у справах біженців).

Людям привезли кухонні набори, матраци, подушки, пухові ковдри, рушники загальною вартістю півмільйона гривень. Це перша місія ООН до нашого міста.

Перед цим представники Саб-офісу УВКБ ООН особисто відвідували наші комунальні гуртожитки, де мешкають внутрішньо переміщені особи та вивчали їхні потреби. А тепер забезпечили людей тими речами, яких не вистачало саме зараз для облаштування побуту.

«Попереду зимовий період, тому найближче завдання нашої організації – допомогти, аби в гуртожитках, де мешкають переселенці, було тепло. Також міркуємо, як забезпечити дітей переселенців планшетами і ноутбуками для шкільного навчання в онлайн режимі. На перспективу обговорюємо ще масштабніший проект для забезпечення потреб внутрішньо переміщених осіб, які мешкають у Черкасах», – відзначили представники Саб-офісу.

«Завдяки цьому проєкту ми змогли частково закрити потребу 8 комунальних гуртожитків, в яких нині проживають 503 особи. Насправді ж у десятки разів більше було транзитних людей, які їхали із зони бойових дій, і яким ми надавали тимчасовий прихисток», – розповідає заступниця міського голови Черкас Марина Гаркава.

УВКБ ООН (Агентство ООН у справах біженців) – працює в Україні з 1994 року, яка допомагає рятувати життя та захищає права біженців і вимушено переміщених громадян та осіб без громадянства. Організація надає їм життєво необхідну допомогу: житло, продукти харчування, воду, захищає їхні фундаментальні права.

За інформацією пресслужби Черкаської міськради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору