У Черкаси прибуло 5 сімей зі Сходу, вихідними приїдуть ще 17 осіб

06 червня 2014, 09:45

Три родини зі Східних регіонів, загальною кількістю 17 осіб, прибудуть на проживання у Черкаси – з них 7 жінок і 10 дітей. Вони приїдуть у супроводі представників черкаської самооборони та міліції, які забезпечать переселенцям охорону під час переїзду.

Про це повідомляє прес-служба Черкаської ОДА.

- Багато людей хоче виїхати, але самопроголошена влада не дає їм цього зробити, тому ми вирушаємо у «гарячі точки» допомогти їм цьому, - розповідає перший заступник голови Черкаської ОДА Наталія Старікова. – Ми організували автобус та охорону, яка буде необхідна під час виїзду зі Східних областей, адже за межі Луганщини та Донеччини людей не випускають, фізично погрожуючи.

За словами Наталії Володимирівни, сьогодні на Черкащину прибуло п’ять сімей, які поселили у одному з Черкаських гуртожитків. Готується прийняти людей і готель «Дніпро». Наразі у області проживає 62 переселенця і Сходу, але із загостренням бойових дій на Сході, їх кількість помітно збільшиться.

Перший заступник зазначила, що багато людей проживають на базах відпочинку за Луганськом та Донецьком, але приміщення вже переповнені і люди шукають місця переселення.

Невдовзі на сайті ОДА на головній сторінці з’явиться розділ для переселенців з південно-східних регіонів України, де буде інформація про вільні приміщення, місця у дитячих садочках, школах, а також контакти центрів зайнятості та соціальних служб у районах.

Поділитись

Коментарі

Вгору