У Черкаси повертається унікальний тролейбус, виготовлений за авіатехнологіями

12 серпня 2017, 22:23

У Черкасах завершений ремонт унікального алюмінієвого тролейбуса "Київський" К- 12.05, збудований за провідними авіаційними технологіями на авіаційному заводі "Авіант" в Києві, повідомив на своїй сторінці у facebook член громадської ради при КП "Черкасиелектротранс" Валерій Мироненко.

Крім заміни і ремонту зношених вузлів і агрегатів, відновленого салону тролейбус оновили і ззовні. Тролейбус вже пофарбували і тривають підготовчі роботи до випуску тролейбуса на лінію.

- Приємно що керівництво тролейбусного управління не пішло шляхом Київських колег з Київпастрансу, які своїми діями і так званими "ремонтами" зіпсували цих красенів фарбуючи ці машини кісточкой у темно зеленою, болотного кольору фарбою. У Черкасах пішли іншим шляхом і вирішили з повагою віднестись до даної моделі і тих хто спроектував і збудував цей тролейбус, написав він у своєму дописі.

За його словами на покраску цього тролейбуса було витрачено близько 20 000 грн. Данний тролейбус прибув до Черкас у 1996 році і експлуатувався в Черкасах 20 років. Після проведених відновлювальних робіт тролейбус можна буде експлотувати понад 15 років.

Коментарі

Вгору